Eyelash Serum giver synligt længere og fyldigere vipper, der er mere modstandsdygtige over for knæk. Indeholder planktonekstrakt, der når helt ned i hårsækkene, så dine vipper får de bedste betingelser for at vokse sig stærkere og tykkere.
299,95 kr.*
Eyelash Serum giver synligt længere og fyldigere vipper, der er mere modstandsdygtige over for knæk.
Serummet indeholder planktonekstrakt, der når helt ned i hårsækkene, så dine vipper får de bedste betingelser for i vækstfasen at vokse sig stærkere og tykkere.
Applikatoren er en tynd pensel, der lægges langs vippekanten.
Serummet svider ikke på selve kanten, men kan svide, hvis det kommer ned i øjet. Det er dog helt ufarligt.
Påfør Eyelash Serum langs vippekanten, som ville du lægge en flydende eyeliner.
Serummet skal bruges dagligt for at opnå effekt – vi anbefaler lige inden sengetid.
Efter 4-6 uger kan du forvente resultater, og herefter skal du bruge serummet 2-3 gange ugentligt for at holde væksten ved lige.




